Zajęcia indywidualne realizowane są w formie One-to-One i One-to-Two (jeden nauczyciel uczy jednego lub dwóch słuchaczy). Kursy te stanowią najbardziej zindywidualizowaną i elastyczną formę uczenia się języka obcego. Zajęcia realizowane są na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje mogą odbywać się w siedzibie szkoły - w centrum Piotrkowa Trybunalskiego (ul. Szkolna 45A), u słuchacza w domu lub miejscu pracy. Kurs rozpocząć się może w dowolnym momencie roku szkolnego, termin zajęć, częstotliwość oraz program kursu ustalony zostaje ze słuchaczem. Może to być np. kurs ogólny,  egzaminacyjny lub specjalistyczny.

ZALETY:

- zajęcia indywidualne pozwalają na opracowanie kursu idealnie dostosowanego do Twoich potrzeb. Chcesz uczyć się tylko słownictwa z wybranej dziedziny? Interesuje Cię szczególnie konkretna umiejętność? Na kursie indywidualnym możesz mieć pewność, że Twoje wymagania zostaną w pełni zrealizowane.

- uczysz się w Twoim tempie i w taki sposób, jaki najbardziej Ci odpowiada. Lektor poświęca Ci 100% swojej uwagi i dobiera najskuteczniejszą dla Ciebie metodę prowadzenia zajęć.

- terminy i godziny zajęć indywidualnych dostosowane są do Twojego planu dnia. Jeżeli musisz opuścić zajęcia, możesz odwołać je z odpowiednim wyprzedzeniem. Wtedy zajęcia nie przepadają, a jedynie zostają przesunięte na inny termin.

Kursy prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę. Słuchacz wykupuje określony pakiet godzin (np. 30 lub 60 godz. lekcyjnych). Możliwa jest płatność jednorazowa lub w ratach. Informacje nt kosztu kursu indywidualnego – w siedzibie szkoły.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zajęć indywidualnych skontaktuj się z nami.